Vstup
Registrovat
*
*
*
*
*

* Požadované pole

Vstup Zavřít
--- ---
Domů / GABA zelený čaj
A+ R A-

Gaba zelený čaj


originální balení - 100g

Charakteristiky čaje:
GABA zelený čaj je díky své kvalitě neobyčejně bohatý na vitamíny a antioxidanty. Obsahuje vysoké množství gamma-aminomáselné kyseliny (zkratka GABA) a je vyroben z vysoce kvalitních čerstvých čajových lístků, které procházejí procesem anaerobní úpravy, sterilizace, svinutí a sušení, čímž se tento čaj stává zcela novým typem výrobku. Co je GABA? GABA (kyselina gama-aminomáselná) je neproteinová aminokyselina.
Zajímavosti: náš Gaba zelený čaj je unikátní tím, že obsahuje až dvacetkrát větší obsah GABA než běžný zelený čaj. Spojuje tak kvality lahodného osvěžujícího nápoje a účinného doplňku stravy.

Místo původu:
Čína, oblast Hang Zhou Xi Hu List: Mírně svinutý, barva temně zelená se stříbřitými odstíny. Nálev: Světle-zelený, jemně fluorescentní, se žlutobílými podtóny.

Zdravotní účinky:
Donedávna jsem na tomto místě popisovali blahodárné účinky Gaby - zelený čaj na lidský organismus. Účinky se sice nezměnily, ale legislativa ano. Dle nařízení Evropského parlamentu a Rady evropského společenství č.1924/2006 nesmíme již tyto informace bohužel podávat.