Vstup
Registrovat
*
*
*
*
*

* Požadované pole

Vstup Zavřít
--- ---
Domů / Naše výrobky / Lesklokorka lesklá (Ganoderma lucidum)
A+ R A-
Lao Cong Shui XianLesklokorka lesklá (Ganoderma lucidum)

Lesklokorka lesklá (Ganoderma lucidum)
Zobrazit v plné velikosti


Lesklokorka lesklá (Ganoderma lucidum)

Cena za kus (100g): 1 750 ,- (včetně DPH 15 %)

Lesklokorka lesklá je tradiční čínský produkt používaný od nepaměti v čínské medicíně.

Váha bez obalu:
100g  - 100% čistý spórový prášek z houbové výtrusnice

Charakteristika:
Lesklokorka
lesklá je kloboukatá houba obdobná našemu choroši. Roste na kmenech nebo štěpcích. V čerstvém stavu je měkká. Po vysušení ztvrdne. To je způsobeno přítomností chitinu a sacharidu, které tvoří buněčné stěny hub. Lesklokorka je tradiční medikament známý v Číně již více než 2500 let. Je označován jako zázračný a byl již hojně používán na císařském dvoře dynastie Ming.

Zajímavosti:
Tento produkt obsahuje 100% čistý spórový prášek spór houbové výtrusnice z Lesklokorky leské. Není fermentován ani nijak chemicky upravován a neobsahuje žádné chemické přísady. Jedná se tedy o nejcennější a nejúčinnější koncentrovaný přípravek. Na výrobu 1,5 kg finálního produktu / čistého prášku / je zapotřebí cca 1000 kg sebraných hub.


Doporučené dávkování:
2x denně rozpusťte jednu plnou zarovnanou odměrku (cca 2,5g) prášku ve vlažné vodě / odměrka je součástí balení / a důkladně promíchejte. Minimální doporučená doba užívání je 20 dnů.

Zdravotní účinky:
Donedávna jsme na tomto místě popisovali blahodárné účinky Lesklokorky lesklé na lidský organismus. Účinky se sice nezměnily, ale legislativa ano. Dle nařízení Evropského parlamentu a Rady evropského společenství č. 1924/2006 nesmíme již tyto informace bohužel podávat.