FLEET s.r.o.

O nás

Obchod s čajovými výrobky

Jsme společnost, která působí na českém trhu od roku 2004 a zabývá se přímým dovozem a prodejem především čajů a produkty zdravé výživy. Většinu čajů a produktů zdravé výživy si v cizině vybíráme a následně dovážíme sami, tudíž máme přesný přehled o kvalitě dováženého zboží. Zboží dovážíme především z Číny, Japonska a Srí Lanky (Cejlon). V poslední době jsme rozšířili dovoz o čaj z Indie a Nepálu.

Něco málo k dováženému čaji:
Jelikož se považujeme za skutečné milovníky čaje, vybíráme si ty nejlepší čajové odrůdy osobně na konkrétních čajových plantážích. Po převozu do našich luhů a hájů, skladujeme čaj při nízkých teplotách v ledničce, takže naše čaje jsou vždy zaručeně čerstvé. Ze zásady nedovážíme některé nízké sorty čaje. V zahraničí spolupracujeme se společnostmi, které se věnují ekologickému zemědělství. Tím máme jistotu, že naše čaje neobsahují žádné nežádoucí látky.

Kromě maloobchodního prodeje se naše společnost se zabývá i velkoochodní činností. V neposlední řadě provozujeme prodej našich produktů prostřednictvím e-shopu.

Nyní Vám již nezbývá nic jiného než si prohlédnout celou naši nabídku a zajít si produkty zakoupit přímo do našich obchodů nebo si je objednat přes e-shop.

Těšíme se na Vaši navštěvu!

FLEET s.r.o.
IČ: 271 59 515
sídlo: Milešovská 1312/6, 13000 Praha 3

společnost zapsaná v obchodním rejstříku vedeným Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 100819